Nasza firma traktuje każdego klienta w sposób indywidualny. Staramy się sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom tak, aby każdy mógł być zadowolony z naszej pracy. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszych usług oddamy do Waszej dyspozycji profesjonalnego fotografa specjalizującego się w fotografii panoramicznej oraz zespół informatyków i grafików, którzy zajmą się obróbką, przygotują prezentację i umieszczą ją na stronie internetowej bądź na płytach CD.

Prezentowane obok ceny mają charakter wyłącznie informacyjny. Ostateczna cena zostanie ustalona po uwzględnieniu takich czynników jak: ilość fotografowanych obiektów, miejsce sesji, pora dnia, oprawa graficzna i przeznaczenie panoramy.

Wszystkie podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT w wysokości 22%.

Pozostałe usługi marketingowe wyceniane są indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia.Wizualizacja

Wizualizacje nieruchomośći

Cena ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest między innymi od formy wizualizacji, wkładu pracy projektantów, wielkości i szczegółowości wizualizacji, a także czasu wykonania zlecenia.

Panorama cylindryczna

Cena ustalana jest przede wszystkim w zależności od ilości panoram i wynosi od 180 do 250 zł/szt. Przy większych zamówieniach cena ustalana jest indywidualnie w porozumieniu z klientem.

Panorama sferyczna

Cena ustalana jest przede wszystkim w zależności od ilości panoram i wynosi od 250 do 300 zł/szt. Przy większych zamówieniach cena ustalana jest indywidualnie w porozumieniu z klientem.

Pano-
prezentacje

Cena ustalana jest indywidualnie i zależy od stopnia złożoności, ilości zastosowanych panoram, oprawy graficznej i czasu wykonania.

Polecamy:

Noclegi w Polsce | reklama LED Poznań