Wizualizacje nieruchomości

Wizualizacja to efektowne narzędzie pozwalająca pokazać obiekty jeszcze przed fazą ich realizacji. Na podstawie projektów architektonicznych i zdjęć otoczenia tworzymy wirtualny model nieruchomości i wtapiamy go w rzeczywiste otoczenie. Dokonujemy wizualizacji wszelkiego rodzaju obiektów architektonicznych bądź ich wnętrz będących w fazie projektowania, przebudowy czy rewitalizacji.

Stosowane przez nas technologie umożliwiają tworzenie dla Państwa wizualizacji w następujących formach:

Wizualizacje statyczne

Wizualizacje w formie statycznych plików graficznych gotowych do wydruku bądź publikacji w Internecie.

Wizualizacje animowane (filmy)

Wizualizacje w formie popularnych plików video przygotowanych pod publikacje internetową, jako element reklamy telewizyjnej bądź publikacje na cyfrowych nośnikach takich jak płyty CD, DVD itp.. Filmy tworzone są na podstawie ustalonego z klientem kreatywnego scenariusza reklamowego. Fotorealizm naszych animacji oraz sprawny montaż pozwoli skutecznie wypromować przedstawianą inwestycję oraz oddać jej niepowtarzalny klimat.

Wizualizacje interaktywne

Wizualizacje w formie gotowych do publikacji (w Internecie lub na nośnikach cyfrowych) apletów java, plików quicktime lub flash w przypadku panoprezentacji oraz plików .exe w przypadku wirtualnych wycieczek z pełną swobodą nawigacji. Tworzymy następujące rodzaje wizualizacji interaktywnych:

Panoprezentacje (wirtualne wycieczki)

Podobnie jak w przypadku panoprezentacji opartych o tradycyjne zdjęcia panoramiczne tworzymy wirtualne wycieczki po projektowanych obiektach oparte o wyrendrowane panoramy wnętrz bądź powierzchni otwartych. Stosowana przez nas technologia panoramiczna pozwala wykonać wirtualną wycieczkę po całym projektowanym obiekcie. W prezentacji pokazujemy wybrane miejsca umożliwiając klientom nawigacje pomiędzy nimi poprzez punkty aktywne bądź mapę i oglądanie wybranych miejsc 360 stopni wokół własnej osi.

Wirtualne zwiedzanie z pełną swobodą nawigacji

Najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzie marketingowe umożliwiające klientom zwiedzanie nieruchomości i jej otoczenia z pełną swobodą nawigacji. Wykonane w ten sposób wizualizacje pozwalają klientom poruszać się po projektowanej nieruchomości przy użyciu kursorów i myszy w sposób znany z popularnych gier komputerowych. Technologia ta daje szanse zobaczenia każdego szczegółu projektowanej nieruchomości z dowolnego punktu widzenia.


Produkty panoramiczne:

Każdy fotograf stara się na swoich zdjęciach uchwycić coś, czego nikt przed nim nie sfotografował. Jako że fotografia panoramiczna jest czymś względnie nowym, my mamy faktyczną szansę to zrobić!

Panorama to połączenie profesjonalnej fotografii, cyfrowej obróbki i technologii informatycznej. Do tworzenia naszych wirtualnych wycieczek, obejmujących pełną sferę przestrzeni, używamy wysoce wyspecjalizowanego sprzętu i oprogramowania.

Dotychczas wykorzystywane, płaskie techniki fotografowania nie zawsze są w stanie oddać wyjątkowy charakter przedstawianego miejsca. Fotografia panoramiczna dzięki wrażeniu trójwymiarowości i multimedialności jest doskonałym narzędziem promocji praktycznie każdej oferty począwszy od sprzedawanego mieszkania, aż do uatrakcyjnienia niedzielnych spacerów w pobliskim ogrodzie zoologicznym.


Zdjęcie panoramiczneZdjęcie panoramiczne


Panorama cylindryczna

Obejmuje swoim zasięgiem całą, lub część linii horyzontu dając możliwość obejrzenia nawet tego co wydawać się może poza zasięgiem wzroku. Stanowi niezwykle przydatne narzędzie w promocji oferty.

Panorama sferyczna

Pozwala na objęcie pełnej sfery prezentowanej przestrzeni. Obserwator obok możliwości rozglądania się dookoła, zyskuje także szanse spoglądania do góry i w dół (360° do góry w dół i do tyłu – na boki). Panorama stwarza możliwość dowolnego poruszania się i powiększania interesujących obserwatora elementów. Jest to doskonałe narzędzie wizualizacji przestrzeni i świetna metoda prezentacji najróżniejszych obiektów: rekreacyjnych, hotelowych, turystycznych, restauracji oraz wszelkich pozostałych.

Panoprezentacje

Czyli wirtualne wycieczki, to multimedialne narzędzie, które przy wykorzystaniu panoram stwarza szansę odwiedzenia miejsc często oddalonych o setki kilometrów, bez wstawania od komputera. Prezentacja daje możliwość znalezienia się wewnątrz prezentowanej przestrzeni, przechodzenia do kolejnych pomieszczeń budynku, a nawet wędrowania po całych miastach. Dla ułatwienia nawigacji częścią prezentacji jest mapa, bądź plan, na którym zaznaczona jest aktualna pozycja zwiedzającego. Całość wzbogacona może być dowolną grafiką, podkładem dźwiękowym oraz aktywnymi punktami przenoszącymi do kolejnych miejsc.

Inne

Istnieje możliwość zapisywania panoram i wirtualnych wycieczek w formie multimedialnych prezentacji na płytach CD ze specjalnie zaprojektowanym dla Państwa nadrukiem. Nasze wizualizacje mogą również wykorzystywane być jako części stron internetowych.

Polecamy:

Noclegi w Polsce | reklama LED Poznań